ADU

Advanced Display Unit (Pokročilá zobrazovací jednotka) je produktem z řady rize závodních produktů ECUMASTER. Na základě poptávky na trhu jsme vytvořili finančně velmi zajímavý DASH s možností logování.

Detaily Shop

USB2CAN

ECUMASTER USB2CAN je USB rozhraní pro komunikaci se sítí CANbus. Podporuje standardy CAN 2.0A a CAN 2.0B. Obsahuje diody pro rychlou diagnostiku a spínač terminátoru 120 Ohm. Toto zařízení je nezbytné pro komunikaci s PMU či ADU. K dispozici je též galvanicky oddělená verze.

Detaily Shop

CAN2EGT

EGT 2 EGT modul sbírá vstupy až z 8mi EGT čidel (K-type thermocouples), převádí je na numerickou hodnotu a posílá je do směrnice CAN. Odtud jsou data čerpána jednotkou EMU, ADU či PMU. Modul je plně konfigurovatelný za pomocí USB rozhraní a klientského programu pro Microsoft Windows. Dodáváme též potřebné EGT sensory včetně příruby pro správné uchycení.

Detaily Shop

EMU Black

Jednotka EMU Black je špičkou ve své třídě samostaných řídících jednotek motoru. Je připravena řídit složité motory, vybavené komplexními prvky řízení. Jedná se o nástupce velmi úspěšné jednotky EMU Classic zdokonalené o mnoholeté zkušenosti z praxe a to jak v oblasti HW tak SW. EMU Black cílí na použití v závodních vozech, motocyklech, lodích a lze ji využít i pro řízení stacionárních motorů.

Detaily Shop

EMU Classic

Jednotka EMU Classic je špičkou ve své třídě samostaných řídících jednotek motoru. Je připravena řídit složité motory, vybavené komplexními prvky řízení. Jedná se o nástupce velmi úspěšné jednotky Ecumaster EMU zdokonalené o mnoholeté zkušenosti z praxe a to jak v oblasti HW tak SW. EMU Classic cílí na použití v závodních vozech, motocyklech, lodích a lze ji využít i pro řízení stacionárních motorů.

Detaily Shop

EDL-1

EDL-1 datalogger je povinnou výbavou pro každého profesionála používajícího EMU CLASSIC nebo EMU BLACK. Zařízení umožňuje současně nahrávat přes 200 datových kanálů frekvencí 25Hz. Podporovaná SDHC karta se systémem FAT32 je snadno čitelná i v PC a tak je přenos dat z loggeru velmi snadný. Průměrné množství dat reprezentuje 11 hodin záznamu na každý 1GByte paměti. Součástí je i RTC časový modul a také Bluetooth vysílač pro snadný přenos dat do Android aplikace.

Detaily Shop

PMU

Power Management Unit (jednotka řídící energii). Desítky let bylo běžné používat v závodních vozech prvky jako mechanické spínače, relé, pojistky a často byla elektronika poměrně jednoduchá, skládající se jen z pár komponent. Dnešní závodní vozy jsou mnohem komplexnější a je třeba řídit pokročilé systémy řízení motoru, systémy ABS, řazení sekvenčních převodovek, logovat data, řídit elektrické pumpy, ventilátory, světla, měřit různé teploty, náklony, zatížení. Tradiční systémy sestavené z relé, pojistek, spínačů jsou velmi snadno mechanicky poškoditelné a jen těžko odolávají podmínkám v závodních vozech. Rychle tak může dojít k výpadku, zkratu či dokonce požáru. Velice snadným řešením je právě využití PMU jednokty, která značným způsobem zjednodušuje elektroinstalaci ve voze a rovněž řeší komplexní problematiku zatížení jednotlivých zařízení a dokonce i jejich redudanci. PMU disponuje 16ti silovými výstupy a v případě potřeby je možné ve vozidle využít i více PMU jednotek.

Detaily Shop

CAN klávesnice

Mezi naše produkty patří i CAN-bus klávesnice (s volitelnými ikonami), která vydrží pracovat spolehlivě i v těch nejdrsnějších podmínkách, odolá vodě, palivu i prachu. Jejím použitím se značně zjednoduší kabeláž vozu.

Detaily Shop