ADU

Advanced Display Unit (Pokročilá zobrazovací jednotka) je produktem z řady rize závodních produktů ECUMASTER. Na základě poptávky na trhu jsme vytvořili finančně velmi zajímavý DASH s možností logování.

CAN klávesnice

Mezi naše produkty patří i CAN-bus klávesnice (s volitelnými ikonami), která vydrží pracovat spolehlivě i v těch nejdrsnějších podmínkách, odolá vodě, palivu i prachu. Jejím použitím se značně zjednoduší kabeláž vozu.

CAN2EGT

EGT 2 EGT modul sbírá vstupy až z 8mi EGT čidel (K-type thermocouples), převádí je na numerickou hodnotu a posílá je do směrnice CAN. Odtud jsou data čerpána jednotkou EMU, ADU či PMU. Modul je plně konfigurovatelný za pomocí USB rozhraní a klientského programu pro Microsoft Windows.

Dual H-bridge

Náš nový modul se skládá ze dvou 10 Ampérových H-můstků řízených prostřednictvím CAN. Toto řešení je ideální pro elektronické škrticí klapky BMW ITB (vyžaduje poměrně vysoký proud), kdy modul funguje jako můstek mezi řídicí jednotkou a škrticí klapkou.

CAN Switch board v3

Spínací deska CAN je malé zařízení, které umožňuje snadný přenos až 8 stavů spínače a 8 analogových signálů po sběrnici CAN.

Lambda to CAN

Ecumaster Ovladač Lambda na CAN je kompaktní zařízení používané k ovládání širokopásmového kyslíkového senzoru Bosch LSU 4.9 a přenosu naměřených hodnot lambda přes CAN-BUS.

EMU Black

Jednotka EMU Black je špičkou ve své třídě samostaných řídících jednotek motoru. Je připravena řídit složité motory, vybavené komplexními prvky řízení. Jedná se o nástupce velmi úspěšné jednotky EMU Classic zdokonalené o mnoholeté zkušenosti z praxe a to jak v oblasti HW tak SW. EMU Black cílí na použití v závodních vozech, motocyklech, lodích a lze ji využít i pro řízení stacionárních motorů.

EMU Classic

Jednotka EMU Classic je špičkou ve své třídě samostaných řídících jednotek motoru. Je připravena řídit složité motory, vybavené komplexními prvky řízení. Jedná se o nástupce velmi úspěšné jednotky Ecumaster EMU zdokonalené o mnoholeté zkušenosti z praxe a to jak v oblasti HW tak SW. EMU Classic cílí na použití v závodních vozech, motocyklech, lodích a lze ji využít i pro řízení stacionárních motorů.

EDL-1

EDL-1 datalogger je povinnou výbavou pro každého profesionála používajícího EMU CLASSIC nebo EMU BLACK. Zařízení umožňuje současně nahrávat přes 200 datových kanálů frekvencí 25Hz. Podporovaná SDHC karta se systémem FAT32 je snadno čitelná i v PC a tak je přenos dat z loggeru velmi snadný. Průměrné množství dat reprezentuje 11 hodin záznamu na každý 1GByte paměti. Součástí je i RTC časový modul a také Bluetooth vysílač pro snadný přenos dat do Android aplikace.

Digital gear indicator

Tento digitální ukazatel řazení je navržen tak aby fungoval s klasickou nebo aftermarket ECU a zobrazoval momentální zařazený kvalt s volitelnou řadící diodou. Výpočet kvaltu se určuje z rychlosti vozidla a otáček motoru přes OBD2 nebo CAN, případně použitím snímače polohy hlavně převodovky.

Bluetooth module

Tento modul umožňuje přenášet data prostřednictvím Bluetooth. Umožňuje sledovat všechny důležité parametry motoru v reálném čase pomocí zařízení kompatibilních s Androidem.

PMU

Power Management Unit (jednotka řídící energii). Desítky let bylo běžné používat v závodních vozech prvky jako mechanické spínače, relé, pojistky a často byla elektronika poměrně jednoduchá, skládající se jen z pár komponent. Dnešní závodní vozy jsou mnohem komplexnější a je třeba řídit pokročilé systémy řízení motoru, systémy ABS, řazení sekvenčních převodovek, logovat data, řídit elektrické pumpy, ventilátory, světla, měřit různé teploty, náklony, zatížení. Tradiční systémy sestavené z relé, pojistek, spínačů jsou velmi snadno mechanicky poškoditelné a jen těžko odolávají podmínkám v závodních vozech. Rychle tak může dojít k výpadku, zkratu či dokonce požáru. Velice snadným řešením je právě využití PMU jednokty, která značným způsobem zjednodušuje elektroinstalaci ve voze a rovněž řeší komplexní problematiku zatížení jednotlivých zařízení a dokonce i jejich redudanci. PMU disponuje 16ti silovými výstupy a v případě potřeby je možné ve vozidle využít i více PMU jednotek.

USB2CAN

ECUMASTER USB2CAN je USB rozhraní pro komunikaci se sítí CANbus. Podporuje standardy CAN 2.0A a CAN 2.0B. Obsahuje diody pro rychlou diagnostiku a spínač terminátoru 120 Ohm. Toto zařízení je nezbytné pro komunikaci s PMU či ADU. K dispozici je též galvanicky oddělená verze.

Battery isolator

Ecumaster Odpojovač baterie je hlavní reléové zařízení pro motorsport určené pro izolaci baterie v souladu s FIA a vypnutí motoru. Zařízení je navrženo pro drsná prostředí motoristického sportu a váží pouze 83 g.

DIGITAL ECU TUNER 3

DIGITAL ECU TUNER 3 je velmi oblíbené ladící zařízení v celé Evropě. DET3 je na svou velikost pravděpodobně nejschopnější ladící zařízení tohoto typu. DET3 je neuvěřitelně všestranný, uživatelsky přívětivý a výkonný.

Haldex Controller

Ovladač Haldex je nepostradatelné zařízení pro každého závodníka používajícího vůz vybavený systémem Haldex 4Motion v závodech dragsterů. Náš ovladač Haldex poskytuje možnost úplného zapojená během startování a automatického vyřazení nad uživatelem zvolenou rychlostí.